Zapraszamy na obóz międzypokoleniowy rodziny, starszych, nastolatki, młodzież!

 

Obóz Międzypokoleniowy

 

CONNECTED czyli POŁĄCZENI
Ostróda Camp: 5 do 12 Sierpień 2016

 

W tym roku odczuwamy w sercach, że chcielibyśmy podjąć się próby nauki łączenia pokoleń w codziennych wyzwaniach. Nasze siedem dni to życie w formie społeczności/kościoła i odkrywanie na nowo Bożych relacji między pokoleniami. Chcemy uczyć się nie tylko dawać ale także odbierać razem od Pana Boga co jest w Jego sercu. Bardzo pragniemy, aby młodsze pokolenie pod opieką dorosłych mogło doświadczyć bycia realną częścią prowadzenia uwielbiania, usługiwania słowem Bożym i uczestniczenia w podejmowaniu decyzji poprzez modlitwy i słuchanie Pana Boga. Z drugiej strony chcemy uczyć się wrażliwości do osób starszych oraz rodzin , matek które wychowują samotnie swoje dzieci. Chcemy służyć innym razem aby każdy miał możliwość bycia potrzebnym jak zapisane jest w 1 Liście do Koryntian 12:12

 „Albowiem jak ciało jest jedno, a członków ma wiele, ale wszystkie członki ciała, chociaż ich jest wiele, tworzą jedno ciało, tak i Chrystus;” 

Będziemy gościć wspaniałych gości którzy używani są przez Pana Boga w dziedzinach : poradnictwo, małżeństwo – komunikacja i relacje, budowanie i zachęcanie nastolatków oraz rodzina jako zdrowy kościół.

Tematy: Budowanie Rodziny i komunikacja w rodzinie, Autorytet duchowy rodzica w wychowywaniu dzieci, Ojcowskie Serce Boga, Jak się rozwijać a nie tylko przetrwać, Medal Honoru i Czci czyli jak naturalnie uwalniać następne pokolenia do służby, Misja z wyjściem misyjnym, Świętowanie w Rodzinie, Rozpoznawanie Bożego głosu.

Co uczestnik otrzymuje w ramach obozu:

  • całodzienne wyżywienie ( śniadania, Obiady, kolacja)
  • nocleg w pokojach i campingach w Ośrodku w Ostróda Camp przeznaczonych do wyłącznej despozycji uczestników
  • uczestinctwo w wykładach, warsztatach i wieczornych spotkaniach wraz z materiałami, nocleg w pokojach z łazienkami w ośrodku Ostróda Camp przeznaczonym do wyłącznej dyspozycji uczestników

Ponadto każdego dnia pobytu:

  • czas wolny zorganizowany na terenie obiektu z dostępem do własnego jeziora zabezpieczonego ogrodzeniem, wyposażonego w boiska sportowe, kajaki, plac zabaw dla dzieci
  • gry integrujące rodzinny
  • wieczorne show and tell – dzielenie się w grupach rodzin i nastolatków oraz wspólnie

Zobacz jak wygląda miejsce obozu: ostrodacamp.org


OPŁATY:
0-3 za darmo, 4-6 lat 350 zl, 7-11 lat 560 zl, oraz 12 lat zwyż 600 zl
Zaliczkę 200 złotych na obóz proszę wpłacać na konto:

KONTO : 25 1240 1431 1111 0000 1045 9371
„Młodzież z misją – Polska” – Obóz King’s Kids

OPŁATY: PRZYPOMINAMY O WPŁACIE DO 15 LIPCA RESZTY OPŁATY ZA OBÓZ
Przypominamy, że w razie rezygnacji z obozu – zaliczka 200 złotych za osobę (oprócz dzieci do lat 3) jest zaliczką bezzwrotną!
Jeśli z jakichkolwiek przyczyn nie możecie dokonać wpłaty terminowej lub przechodzicie przez wyzwania w tej dziedzinie PROSZĘ o kontakt z nami!

Unable to process Google Form short code.
Connected – Obóz Międzypokoleniowy

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Animated Social Media Icons by Acurax Responsive Web Designing Company
%d bloggers like this: