Obóz misyjny MOVE OUT 2018

Warszawa, 7 – 19 LIPCA

MOVE OUT – to misyjny obóz dla młodzieży od 13 roku życia, pragnącej poznać BOGA i czynić GO znanym w środowisku gdzie mieszkają, uczą się czy pracują. Jeżeli kochasz przygodę i masz otwarte serce aby się uczyć i służyć to jest to wyzwanie dla Ciebie.

ZAPRASZAMY Cię do przeżycia wyjątkowego czasu z Bogiem, wśród swoich rówieśników z Polski i innych narodów (Niemiec, USA i Ukrainy), gdzie w j e d n o ś c i będziemy uczyć się wzrastać, a także dzielić ewangelią, miłością oraz służyć w Warszawie i w innych miejscach w Polsce i poza granicami naszego kraju. Chcemy wspólnie p o z n a w a ć BOGA i czynić GO  z n a n y m!

DWUCZĘŚCIOWY OBÓZ:

*- 1 Tydzień // Uczniowskiej – przygotowującej do posługi poprzez budowanie indywidualnej relacji z Bogiem oraz z innymi uczestnikami, uwielbianie w różny kreatywny sposób, codzienny cichy czas z Bogiem, ciekawe wykłady, grupy dyskusyjne, warsztaty w kontekście codziennego życia. Jest to bardzo intensywny czas w której uczymy się samodyscypliny w czynnościach codziennych jak czyszczenie toalet czy bycie na czas jak i czas dyscypliny duchowej jak regularne czytania Biblii.

*- 2 Tydzień // Praktycznej – gdzie posługujemy poprzez sport, muzykę, spotkania dziecięce, taniec, zajęcia artystyczne, językowe w kraju jak i za granicą. Tydzień posługi jest wspaniałym doświadczeniem wiary poprzez wyzwania jakie towarzyszą w służeniu jako zespół podczas codziennych czynności. Wierzymy, że jest to czas wzrostu duchowego oraz rozszerzania światopoglądu jak i nabywania umiejętności. Bardzo często uczestnicy poprzez intymną relację z Bogiem znajdują lub odkrywają swoje powołania w codziennym życiu. // W tym tygodniu rozjedziemy się w naszych zespołach po różnych miejscach Polski (i nie tylko). Pojedziemy tam, gdzie Bóg nas pośle!
Prawdopodobne miejsca wyjazdu misyjnego:
– BRNO w Republice Czeskiej,
– NAMYSŁÓW k.Wrocławia,
– WARSZAWA.

WYKŁADOWCY

Claus Schröder – były Lider Narodowy King’s Kids w Niemczech , Mentor młodzieżowy, pracownik Youth with a Mission w Niemczech, Lider wyjazdów misyjnych do wielu krajów świata, Pastor Młodzieżowy w kościele Lukas Gemainde w Berlinie , Pastor w Lukas-Gemeinde w Berlinie wspólnoty kościołów e. V. Mülheimer Verband freikirchl.-ev. Gemeinden

Vinnie Carafano – Dyrektor King’s Kids w El Paso w Tekasse, Misjonarz, były Pastor młodzieżowy, Mentor młodych liderów, Autor wielu książek i materiałów ( studium biblijne ) dla nastolatków i młodzieży , Odwiedził ponad 91 krajów z młodzieżą docierając z Dobrą Nowiną

“Bo i Syn Człowieczy nie przyszedł, aby mu służono, ale aby służyć i aby dać swe życie na okup za wielu.”
Ewangelia Marka 10:45

CENA: 800 złotych z pobytem misyjnym w Warszawie, 1000 złotych z wyjazdem misyjnym poza Warszawę.


 


Obóz misyjny MOVE OUT 2018 organizowany jest przez: King’s Kids Polska (www.kingskidspl.com), Młodzież z Misją Polska (www.ywam.pl) oraz Mulheimer Verband freikirchlich – ev.Gemeinden (www.mv-moveout.de).

ZGŁOSZENIE

Move Out 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Social Media Integration by Acurax Wordpress Developers