Aktualności

23 marca 2023

Obóz rodzinny

OBÓZ RODZINNY DLA WSZYSTKICH POKOLEŃ

GDZIE? --> H2O KICZYCE

LINK do zapisów:
FORMS GOOGLE - KLIKNIJ TU


OPŁATY:

  • ceny już od 173 zł za osobę dorosłą - za dzień;
  • preferencyjne zniżki dla dzieci do 12 r.ż.
  • dzieci do ukończenia 2 r.ż - > BEZ OPŁAT!!!

(szczegółowe informacje w załączonym formularzu)

Zeskanuj kod QR i dowiedz się więcej

Czy zastanawiałeś nad tym, jakie wartości wyznaje Twoja rodzina?

Co o waszych wartościach myśli Bóg?

Nasze wartości kształtują codzienne życie. Wpływają na to, jak podejmujemy decyzje i nadają kierunek wychowania naszych dzieci. Dlatego wierzymy, że tak ważne jest, by odkrywać je razem z Bogiem.

Na naszym obozie: wzrastamy, wzmacniamy, i wyposażamy siebie nawzajem, aby żyć w zgodzie z Bożymi wartościami i by to życie było autentyczne.

Zaproszeni goście Guy Zeller, Blake & Sandra Rymer zainspirują nas do głębszego zrozumienia Bożej wizji dla rodziny. Kreatywny zespół z USA zabierze dzieciaki w przygodę w czasie obozu z klockami LEGO. Gry rodzinne dadzą nam okazję, by być razem ze sobą i pogłębiać rodzinne więzi. Jak co roku obóz będzie miał charakter międzynarodowy. Niezwykle porusza to nasze serca, gdy osoby z różnych państw łącza się, by wspólnie poznawać Boga i być coraz bliżej Niego. Jedną z naszych misji jest to, by doświadczać łączenia pokoleń - od najmłodszych do staruszków. Wierzymy, że Bóg błogosławi tym, którzy razem (bez względu na wiek i doświadczenie) decydują się, by szukać Jego dróg. Zatem niezależnie: czy całą rodziną, jako samotny rodzic, nastolatek lub dziadek - czuj się zaproszony!

Już dziś dołącz do nas w czasie obozu GROW&GO ,,Wyposażeni w wartości"


KKI Polska to organizacja Non-Profitowa.
Jest służbą Młodzieży z Misją (YWAM), która usługuje przy współuczestnictwie rodzin, kościołów i innych organizacji o podobnych założeniach.

Kontakt

Email: kingskidspl@gmail.com
Kontakt: +48 884 946 777 
© 2023 Kings Kids Polska || Realizacja: Elevation Group
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram